9.21.2012

Nowy blog 2


Opinia publiczna, a może przyjaźń? Co dla ciebie byłoby ważniejsze? Lola Martinez przyzwyczajona jest do tego, że na każdym kroku wszyscy ją rozpoznają, lubią i szanują. Jenny Malik mimo, że należy do szkolnej elity nie przepada za szumem wokół siebie. Czy dwie różniące się od siebie dziewczyny będą w stanie się zaprzyjaźnić? A może status społeczny będzie na pierwszym miejscu? 

10 komentarzy:

 1. Ciekawe :d. fajny blog :) zapraszam Cię na konkurs na moim blogu ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepraszam z góry za spam, ale chciałam zaprosić na mojego nowego bloga ---> http://magiczneonedirection.blogspot.com/
  Jest to blog o One Direction i jest bardzo dużo też w nim fantastyki! [A raczej będzie. ;>] ;)
  Dopiero pojawił się prolog. ;>
  Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z góry przepraszam za spam:
  [SPAM]
  Anioły od wieków stoją przy nas i obserwują. Patrzą na to co dobre, ale i na to co złe. Są skłonne otworzyć bramy Raju przed każdym, kto się do nich zgłosi i zgodnie ze swą mądrością udzielają różnych łask. Najlepszym, absolutnie utalentowanym i obdarzonym godną podziwu lekkością pióra, wręczają złote lub platynowe szarfy, by jaśnieli przykładem. Innym, nieobdarzonym przez los tak wspaniałym talentem, dają liczne rady i zwykłe, czarne szarfy. Są one znakiem, że ktoś coś próbuje, czegoś chce się nauczyć, ale daleka droga jeszcze przed nim. Na razie nie jest w stanie jaśnieć niczym gwiazda nad anielskim orszakiem, ale w przyszłości... Kto wie?
  Chcesz się przekonać, na którą szarfę zasłużyłeś? Czy powinieneś jaśnieć nad innymi, czy może z zazdrością spoglądać na tych, którzy u góry tworzą swe arcydzieła w blasku platyny? Zgłoś się! Chętnie przyjmiemy Cię w bramach Raju:
  http://raj-ocen.blogspot.com

  Anieli chętnie przyjmą w swe szeregi braci i siostry (rekrutacja otwarta).

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawie się zapowiada :) Jak by co sory za spam .
  Zapraszam do mnie i liczę na kom http://lolaa1881.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawie się zapowiada. Czekam na dalszą część. ;)) Zapraszam do mnie na opowiadanie z udziałem One direction - http://only-one-love-one-life.blogspot.com/ Z góry dziękuję za komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super blog, notka też świetna.

  Wpadniesz do mnie ?:
  flushberry.blogspot.com

  Jeśli się spodoba - zaobserwuj i skomentuj ! ;)
  Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. PRZEPRASZAM ZA SPAM
  Serdecznie zapraszam na nowy blog, pojawił się juz prolog i mam nadzieję, że przypadnie Ci do gustu. Liczę na szczerą opinię : )
  http://deceitful-mirror.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapowiada się ciekawie:) będę czytać <3
  Proszę informuj mnie o nowych postach :)
  Ps zapraszam do mnie http://kkkalenya.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada się ciekawie. Czekam na kolejny post :)
  Zapraszam do siebie: http://fashionwayoflife955.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. mam pytanie co do tego bloga < YPL > czy bohaterki to site model czy jakieś aktorki ? być moze była o tym informacja ale póki co przeczytałam tylko opisy bohaterów a jestem ciekawa. :) z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń